Ana Sayfa PLUSbim kimdir? Hizmetlerimiz Çözümlerimiz Ürünlerimiz Ortaklarımız     Bizimle iletişime geçin
PLUSbim -ESET İçeriği ..
 
Firewall, Antivirus, Antispam: ESET® Smart Security'de hepsi var  
 
 
 
ESET NOD32® Antivirus Business Edition

ESET Smart Security Business Edition

ESET Smart Security'nin kurumsal kullanıcılar için olan sürümü bireysel sürümün özelliklerinin tümünü kapsar ve ek olarak büyüyen tüm işletmeler için başka faydalar ve kolaylıklar da sağlar:

 

 

 

  Yeni özellikler

  Daha Akıllı Tarama — Tehditler her zaman beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. ESET Smart Security HTPS VE POP3S gibi şifrelenmiş protokolleri de inceler ve sıkıştırılmış dosyaları akıllıca tarayarak diğer ürünlerin tespit edemediği tehditleri yakalar. ESET'in Akıllı Optimizasyon özelliği dosyalarınızı hiç olmadığı kadar hızlı tarar.
  Zaman-kazandıran Güvenlik Duvarı — Yeni, öğrenme modu bilgisayar kullanma alışkanlıklarınızı gözlemleyerek güvenlik duvarı kurallarını otomatik olarak oluşturarak size zaman kazandırır. Tecrübeli kullanıcılar için ise daha gelişmiş modlar sunulur.
  Güncellenmiş Antispam —ESET Smart Security daha küçük, hızlı ve etkili spam filtresi ile can sıkıcı spamleri engeller.
  Çıkarılabilir Ortam Güvenliği — Tehditler bilgisayarınıza USB parmak bellekler gibi çıkarılabilir ortamlardan girebilirler. ESET Smart Security kendiliğinden çalışan ortamları erişimde ve isteğe bağlı olarak tarayabilmenin yanı sıra içerisindeki autorun.inf ve ilgili dosyaları takıldığı anda tarar. Tecrübeli kullanıcılar tarama seviyeleri ile ilgili değişiklik yapabilirler.
  Sistem Araçları— ESET SysInspector ve ESET SysRescue sistem işlevlerini derinlemesine analiz edip gizli tehditleri bulmanıza ve boot edilebilir temizleme CD/DVD veya USB’si oluşturarak virüs bulaşmış bir bilgisayarı kurtarmanıza yardımcı olurlar.
  Kendini Koruma — ESET Smart Security zararlı yazılımların dosyalarını bozmasını ve korumayı devre dışı bırakmasını önleyici bir teknoloji ile donatılmıştır, böylece sisteminizin sürekli olarak korunduğundan emin olabilirsiniz.
  Kullanım Yenilikleri— ESET Smart Security hız, güvenlik ve kullanım açısından sayısız yenilik içerir.

  • Enerjiyi yudumlayan pil modu güvenlikten ödün vermeden dizüstü bilgisayarlarınızın pil ömrünü arttırır.
  • Gelişmiş Koruma Durumu ekranı size tespit edilen tehditler hakkında bilgi verir.
  • Bilgilendirme pop-upları oyun, video ya da sunum gibi tam ekran uygulamalar çalıştığında gösterilmez.
  • Parola koruması ESET Smart Security’nin yabancılar tarafından kaldırılmasını engeller.
  • Yeni ara yüz ve klavye kısa yolları görme engelli kullanıcılar için kolaylık sağlar.

  Yönetim Konsolu | Antivirus | Antispyware | Firewall | Antispam

  Güçlü yönetim araçları, son kullanıcılar için kolay kullanım, teknoloji harikası proaktif tespit yeteneği gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran ESET Smart Security işletmenizin en değerli verilerini korurken bilgisayar sistemlerinizi de geliştirir.
  ESET Smart Security kullanım kolaylığı açısından zaten takdir edilen bir ürün. Şimdi ise kullanımı daha da kolay ki bu da bilgi işlem departmanınızın iş yükünü hafifletiyor. ESET Smart Security Business Edition yukarıda anlatılan özelliklerin tümüne sahip fakat büyümekte olan tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu başka özellikleri de var:

  Ek Özellikler

  Karmaşık Sistem İhtiyaçlarını Destekler— ESET Smart Security gelişmiş günlük ve raporlamanın yanı sıra çıkarılabilir aygıt kontrolü ve taraması, Cisco Network Admission Control (NAC) uyumluluğu gibi ek özellikler içerir.
  Host-based Intrusion Prevention System (HIPS)— İşletim Sisteminize karşı izinsiz gerçekleştirilen saldırılar gelişmiş davranış analizi ve sistem hizmetlerini, registry kayıtlarını, dosyaları inceleyen bir ağ filtresi yardımı ile aktif olarak engellenir. HIPS sisteminizi ağınızın çevresel güvenliğini aşmayı başarabilen modern tehditlere karşı korur.
  Yönetim Kolaylığı — ESET Remote Administrator tüm ağınızı tek bir pencereden kontrol edip yönetebilmenizi sağlar.—binlerce bilgisayarı destekler. Bu ekrandan, kurulumlar, güncellemeler, alarmlar ve diğer görevler yönetilebilir. Ağınızı etkili bir şekilde yönetebilmeniz için yeni konsol Active Directory entegrasyonu sağlar ve politika oluşturmanıza izin verir. Oracle, MySQL ve MS-SQL veritabanı desteği ile inanılmaz boyutlu sistemleri yönetebilir ve fark edilir şekilde hızlı çalışır. ESET Smart Security var olan güvenlik çözümlerinizle çakışmaması için antispam özelliği ile ve/veya güvenlik duvarı devre dışı olarak kurulabilir. Entegre olarak gelen SysInspector IT yöneticilerinin problemleri kolaylıkla inceleyip çözebilmelerini sağlar.
  Kullanım Geliştirmeleri— 4. Sürümün Sistem Yöneticilerine Faydaları:

  • Birden çok farklı lisansın yönetimini sağlayabilen yeni License Manager
  • Birden çok yöneticinin birbirlerini etkilemeden aynı anda çalışabilmelerini sağlayan Management Console salt okunur erişimi
  • Yöneticilerin kişiselleştirilebilir uyarılar ile sürekli gelişmelerden haberdar olmasını sağlayan Notification Manager
  • Cisco Network Admission Control (NAC) için tam destek
  • Bant genişliğinin daha etkin kullanımı ve geliştirilmiş günlük depolama
  • Tespit edilen tehditlerden haberdar olmanızı sağlayan gelişmiş Koruma Durumu
  • ESET Smart Security’nin izinsiz kişiler tarafından kaldırılmasını engelleyen parola koruması
 
 

    DELL HP IBM CISCO MICROSOFT VMWARE SYMANTEC ESET REDHAT MOTOROLA    
    Bu web sitesinin tüm haklarι PLUSbim Bilgi Teknolojileri Ltd. Sti. ' ye aittir ve saklιdιr. © 2010 info@plusbim.com    
Hizmet alanlarımız .. Çorlu Corlu Çerkezköy Cerkezkoy Ulaş Ulas Malkara Hayrabolu Marmara Ereğlisi Ereglisi Muratlı Saray Şarköy Sarkoy Tekirdağ Tekirdag Kırklareli Kirklareli Babaeski Lüleburgaz Luleburgaz Vize Edirne Trakya Silivri Türkiye İstanbulHizmet alanlarımız .. PLUSbim Çorlu ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Corlu ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Çerkezköy ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Cerkezkoy ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Ulaş ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Ulas ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Malkara ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Hayrabolu ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Marmara Ereğlisi ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Ereglisi Muratlı ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Saray ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Şarköy ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Sarkoy ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Tekirdağ ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Tekirdag ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Kırklareli ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Kirklareli ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Babaeski ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Lüleburgaz ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Luleburgaz ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Vize ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Edirne ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Trakya ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Silivri ESET Nod32 Bayisidir, ESET Nod32 ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Türkiye İstanbul. PLUSbim ESET Nod32 Yetkili Satıcısıdır. PLUSbim ESET Nod32 Yetkili Çözüm ortağıdır. ESET Nod32 Ürünlerini PLUSbim Bilgi teknolojileri en uygun koşullarda sağlar.