Ana Sayfa PLUSbim kimdir? Hizmetlerimiz Çözümlerimiz Ürünlerimiz Ortaklarımız     Bizimle iletişime geçin
PLUSbim - Zebra İçeriği ..
 
 

Zebra Yazıcılar

Yazıcılar

Çeşitli uzmanlık alanlarına yönelik yazıcılarımızla, Zebra’nın uygulamanız için doğru çözümü sunacağına güvenebilirsiniz.Sarf Malzemeleri

Özel olarak Zebra yazıcılar için tasarlanmış, 1000’den fazla kombinasyona sahip, kaliteli, dayanıklı ve güvenilir sarf malzemeleri arasından seçiminizi yapın.

Aksesuarlar

Zebra’nın saha ya da fabrika kurulumlu aksesuarlarıyla Zebra yazıcılarınızın performansını maksimize edin ve uygulamanıza uyarlayın.


Etiket Tasarım Yazılımı

Zebra, yazıcınızın özelliklerini geliştirmek ve performansını maksimize etmek için indirebileceğiniz yazılım araçları sunar.Zebra Enterprise Solutions

Zebra İşletme Çözümleri, karmaşık lojistik operasyonlarda mal hareketlerini optimize etmek için dünya kalitesinde demirbaş takip ve yönetim çözümleri sunar.

Linkler

Yüksek Performans
Orta Boy
Masaüstü ve Bileklik
Mobil
RFID Yazıcılar/Kodlayıcılar
Kiosk
PAX Yazıcılar
Kart
Üretimi Sona Erenler

+ Tavsiye AlEtiketler
Şeritler
Fiş Kağıdı
Bileklikler
Kart Yazıcı Sarf Malzemeleri

+ Tüm Sarf Malzemelerine Bak

Piller
Kablolar
Şarj Cihazları ve Elektrik Adaptörleri
Klavyeler
Kiosk Yazıcı İstasyonu
Montaj Setleri
Elektrik Kabloları
Saha Paleti
Yedek Parçalar ve Yazıcı Kafaları

+ Tüm Aksesuarlara Bak


Etiket Tasarım Yazılımı
Yazıcı Yönetimi
İşbirliği Çözümleri
Ağ Ürünleri
ZBI-Geliştirici
Özel Özellikler
Yardımcı Araçlar

+ Tüm Yazılımlara Bak

RTLS
Uygulamalar ve Yazılım Çözümleri+ Tüm Ürünlere Bak 

    DELL HP IBM CISCO MICROSOFT VMWARE SYMANTEC ESET REDHAT MOTOROLA    
    Bu web sitesinin tüm haklarι PLUSbim Bilgi Teknolojileri Ltd. Sti. ' ye aittir ve saklιdιr. © 2010 info@plusbim.com    
Hizmet alanlarımız .. Çorlu Corlu Çerkezköy Cerkezkoy Ulaş Ulas Malkara Hayrabolu Marmara Ereğlisi Ereglisi Muratlı Saray Şarköy Sarkoy Tekirdağ Tekirdag Kırklareli Kirklareli Babaeski Lüleburgaz Luleburgaz Vize Edirne Trakya Silivri Türkiye İstanbulHizmet alanlarımız .. PLUSbim Çorlu Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Corlu Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Çerkezköy Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Cerkezkoy Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Ulaş Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Ulas Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Malkara Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Hayrabolu Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Marmara Ereğlisi Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Ereglisi Muratlı Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Saray Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Şarköy Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Sarkoy Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Tekirdağ Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Tekirdag Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Kırklareli Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Kirklareli Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Babaeski Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Lüleburgaz Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Luleburgaz Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Vize Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Edirne Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Trakya Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Silivri Zebra Bayisidir, Zebra ürünleri satış teknik destek ve proje hizmetleri verir. Zebra Türkiye, Zebra İstanbul. PLUSbim Zebra Yetkili Satıcısıdır. PLUSbim Zebra Yetkili Çözüm ortağıdır. Zebra Ürünlerini PLUSbim Bilgi teknolojileri en uygun koşullarda sağlar.